Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Від Чмиря до Ляшка: у Сумах урочисто відкрили гуртожиток за 48 млн. грн. на базі ФЦ «Барса»

Від Чмиря до Ляшка: у Сумах урочисто відкрили гуртожиток за 48 млн. грн. на базі ФЦ «Барса»

У Сумах відбулося урочисте відкриття гуртожитку на базі ФЦ «Барса». У події взяли участь губернатор Микола Клочко, голова облради Володимир Токар, лідер Радикальної партії Олег Ляшко і власник БВК «Федорченко», яка здійснювала будівництво, Віктор Федорченко. Разом з вихованцями поріг новобудови переступили зірки спортивного Олімпу Віта Семеренко і Денис Силантьєв. Не забули запросити і ініціатора будівництва, екс-губернатора, депутата облради Юрія Чмиря.
За задумом останього, у гуртожитку мали проживати юні футбольні таланти з Сумщини і всієї України – вихованці футбольної Академії. Однак начальник обласного управління молоді і спорту Дмитро Лантушенко вніс пропозицію зробити гуртожиток місцем проживання і тренування не тільки футболістів, а й юних спортсменів у інших видах спорту. Його пропозицію підтримав нинішній склад депутатів обласної ради.
У жовтні 2016 року «Барсу» відвідав нардеп Олег Ляшко, який пообіцяв знайти в бюджеті України 7 мільйонів гривень, необхідних для завершення будівництва гуртожитку, і свою обіцянку виконав.
В цілому на будівництво 9-поверхового об’єкту загальною площею 4 511,62 кв.м і його облаштування із 2013 року витратили 48 млн. грн. Комплекс, як запевнять, повністю готовий до ведення в експлуатацію і вже у вересні готовий прийняти 220 юних спортсменів з усієї України. Втім, й досі невідомо, яким видам спорту віддадуть перевагу, і де будуть тренуватися діти, адже ФЦ «Барса» структурно створювався саме як футбольний центр.

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама