Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Поштарка обкрадала односельчан на Сумщині

Поштарка обкрадала односельчан на Сумщині

Майже вісім тисяч гривен чужих коштів привласнила листоноша Білопільського району, підробивши документи на виділену матеріальну допомогу від держави пенсіонерам. Про це повідомляють у прес-службі Національної поліції Сумської області.
На жінку полісменам поскаржилися троє жителів с. Воронівка. Люди розповіли, що їх поштарка скоріше за все привласнила собі гроші, які виділила їм держава на придбання твердого палива.

Працівники поліції 41-річну листоношу допитали. У скоєному жінка відразу зізналася та не заперечувала, що використовувала своє службове становище. Говорить, гроші їй потрібні були, аби погасити власні борги на роботі та недостачу грошей по касі. Щоб забрати собі чужі кошти, вона підробила документи, а недостатню суму перекривала коштами односільчан. Вкрасти листоноші вдалося 7 726 гривень.

т.в.о. начальника Білопільського відділення поліції Сергій Курочка

Наразі полісмени уже довели причетність жінки до трьох таких злочинів. Їй оголосили підозру одразу за двома статтями. Тепер жінці світить до чотирьох років за гратами з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю до трьох років.

Источник: СпецКорскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама