Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Головний коп Сумщини оголосив війну своїм нетверезим підлеглим

Головний коп Сумщини оголосив війну своїм нетверезим підлеглим

За порушення транспортної та службової дисципліни два керівника поліції Сумщини можуть бути звільнені з лав поліції області. Сьогодні цю інформацію своїм підлеглим довів начальник ГУНП в Сумській області. Микола Лушпієнко під час селекторної наради.
Приводом для проведення наради стало виявлення працівників поліції, які святковими днями керували транспортними засобами з явними ознаками алкогольного сп’яніння.
Зокрема, начальник Управління кадрового забезпечення Сергій Терещенко довів присутнім, що вчора під час спільних рейдів, організованих силами ГУНП, УВБ та патрульної поліції, були виявлені та задокументовані начальник Липоводолинського відділення поліції та керівник сектору превенції Краснопільського відділення поліції. За даними фактами негайно були проведені службові розслідування, за результатами яких начальником ГУНП області було прийняте рішення готувати матеріали на їх звільнення.
«Стосовно працівників поліції, які керують транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, будуть прийматися безальтернативні рішення – звільнення з поліції. Також вони будуть притягнуті і до адміністративної відповідальності, – підкреслив Микола Лушпієнко. – Я, як керівник, зацікавлений в тому, щоб своєчасно виявляти та позбавлятися від таких співробітників, оскільки через їхні дії формується негативна громадська думка про роботу правоохоронних органів в цілому».
Начальник ГУНП закликав громадян негайно повідомляти про факти неналежної поведінки або бездіяльність його підлеглих.

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама