Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

У Сумах знайшлося багато прихильників вати

У Сумах знайшлося багато прихильників вати

У Сумах проти новітніх технологій, що дозволяють знизити втрати тепла… «Сумитеплоенерго» і ЖЕКи. Про це написав вчора активіст Владимир Дворниченко:

«Не ті нині літа..ЕНЕРГОМОДЕРНІЗАЦІЯ зовсім не та…
Сьогодні після аппаратної наради наздогнав мера Лисенко та зама по ЖКХ Журбу і запитав чому знову будуть класти теплотраси обмотані скловатою, наголосив на тому шо 5% вологи в скловаті збільшують втрати тепла аж у 2 рази !!! Мер підтримав мою пропозицію і зголосився що на будинках по Воскресенській 32 та теплотрассу на Зеленко яка пройде під відремонтованою дорогою треба робити за новими стандартами ПОПЕРЕДНЬОІЗОЛЬОВАНИМИ трубами. З радісною для всіх нас новиною я почемчикував у 59 кабінет на нараду по ЖКХ.
Олександр Журба наголосив представниці Сумитеплоенерго що місту необхідно мати енергоефективні теплотрасси на що Надія Покутня (на фото – Xpress) декілька разів заперечила… Це не інвест программа і ми не будемо використовувати новітні технологіі будемо вклдадати залізні труби і замотувати скловатою. Завязалась суперечка, я декілька разів наполягав на сучасних технологіях і непомірних втратах тепла через старий спосіб ізоляціі скловатою…На мій подив багато представників ЖЕКів почали підтримувати Покутню…типу шо ви кажете ви нічого не ПАНІМАЄТЄ….був і представник ГО яке заводить своїх експертів у СМР, від нього ніяких зауважень…
Покутня чітко заявила БУДЄМ МОТАТЬ СТЄКЛОВАТУ !!!!…..Журба безсильний перед монополістом,Меру мабуть теж ВИКРУЧУЮТЬ РУКИ Ось як ПРОГОРАЮТЬ наші гривні……Ось така вона ЕНЕРГОМОДЕРНІЗАЦІЯ по Сумські !!! Ото аж сум бере, як скликають форуми і засідання ставлять кучу замів і помічників з енергоефективності…а воно все як в болото засмоктує МОНОПОЛІСТИ ПРАВЛЯТЬ МІСТОМ Мерія не може протистояти !!!»

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама