Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Попереджувальний «постріл»: «Укрнафта» від завтра починає відключати села Сумщини від газу

Попереджувальний «постріл»: «Укрнафта» від завтра починає відключати села Сумщини від газу

ПАТ «Сумигаз» отримало офіційного листа від газовидобувної компанії ПАТ «Укрнафта» НГВУ «Охтирканафтогаз» про припинення подачі газу до низки населених пунктів Сумської області через відсутність дозволу на користування надрами. У зв’язку з цим, із 9 червня понад 320 побутових споживачів регіону залишаться без блакитного палива на невизначений період.
Поки мова йде про споживачів чотирьох населених пунктів – с. Столяреве, с. Яловий Окіп Липоводолинського району та с. Погожа Криниця, с. Заруддя Роменського району. Вони отримують природний газ власного видобутку від ПАТ «Укрнафта», що видобувається на Південно-Панасівському родовищі.
Для уникнення аварійних ситуацій, ПАТ «Сумигаз» просить споживачів припинити користування газовими приладами шляхом перекриття кранів перед ними та дотримуватися Правил безпеки газопостачання.
Відключення селян від газу є наслідком довгострокової війни, яку веде Сумщина із «Укрнафтою» через те, що остання, використовуючи надра регіону і завдаючи величезної шкоди місцевим жителям екологічними катастрофами через пориви нафтопроводів, отруєною водою у колодязях, розбитими дорогами і підвищенням радіаційного фону, пов’язаним із видобутком нафти і газу, не хоче ділитися із областю свїми прибутками, частину яких мала б використати в якості компенсації на розвиток інфраструктури тих районів, де працює.
Нагадаємо, що коментуючи цю ситуацію голова Сумської ОДА Микола Клочко у лютому 2017 р. заявив: «Так знущатися з Сумщини, як це роблять НАК «Нафтогаз» і ПАТ «Укрнафта» є просто неподобством. Коли ми звертаємося до них з пропозицією долучитися до вирішення питань соціально-економічного розвитку територій, на яких вони добувають нафту та газ, у відповідь отримуємо відмову. НАК «Нафтогаз» відмовляється купувати обладнання підприємств області, заганяючи машинобудівну галузь Сумщини у глухий кут. «Укрнафта» забруднює територію Сумщини, а компенсувати збитки не збирається».

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама