Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Хто з депутатів Сумщини підтримав медичну реформу?

Хто з депутатів Сумщини підтримав медичну реформу?

Чотири «За», один відсутній на засіданні та один не голосував – з таким результатом обранці від Сумської області відреагували на проекти законів, які впроваджують медичну реформу в Україні.

Голосування за медичну реформу відбулося у Верховній Раді вчора, 8 червня. Проект "Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів" (6327) з поправками голови Комітету соціальної політики Людмили Денисової та нардепа Андрія Шепка народні обранці підтримали лише з третього разу. Свої голоси за реформу віддали 227 народних депутатів. Сере них: Ігор Молоток, Микола Лаврик, Олег Медуниця та Олександр Сугоняка. Взагалі не голосував за реформу Андрій Деркач. В’ячеслав Бухарєв не з’явився на засідання. «СпецКор» звернувся до народних обранців з проханням прокоментувати, чому вони вирішили не голосувати за медичну реформу. Проте наразі жодної відповіді отримати так і не вдалося.

Ще один проект "Про державні фінансові гарантії забезпечення населення необхідною медичною допомогою, лікарськими засобами та послугами системи громадського здоров'я" (6327-1), який розглядався вчора Верховною Радою, депутати не підтримали. Подібна участь чекала і наступний законопроекти "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України" (6329). Не підтримали обранці і його альтернативний варіант (6329-1).

На своїй сторінці у соціальній мережі в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун поділилася своїми враженнями, щодо голосування депутатів.

Верховна Рада дуже важко ухвалила в першому читанні законопроект №6327, який запроваджує нову систему охорони здоров'я. Це війна двох систем — старої совєтсько-середньовічної та нової європейської. "Сили зла" хочуть не лише заблокувати старт медреформи. Вони хочуть забрати в українців надію на те, що зміни можливі. Вони хочуть зберегти стару систему охорони хабарів, яка їх влаштовує. За роки незалежності було розроблено 21 законопроект про страхування, змінилось понад 20 міністрів, а українців стало на 10 мільйонів менше.

в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун

Відповідно до законопроекту, який депутати все таки підтримали, передбачається, що розробка стандартів медичної допомоги, проведення оцінки медичних технологій та акредитація закладів охорони здоров'я буде здійснюватися спеціалізованим державним некомерційним агентством. Громадяни у свою чергу отримають гарантований пакет медпослуг і лікарських засобів за рахунок державного бюджету.

Источник: СпецКорскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама