Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Новим радником голови ОДА Миколи Клочка став екс-радник Коломойського

Новим радником голови ОДА Миколи Клочка став екс-радник Коломойського

Вчора голова Сумської ОДА Микола Клочко представив журналістам свого нового радника – Бориса Трайгермана, який раніше працював радником Ігоря Коломойского за часи його губернаторства у Дніпропетровській області.
«Для Сумщини дуже важливим є посилення роботи щодо інвестиційної привабливості та гуманітарної сфери. І саме допомогу у цих двох напрямках і надаватиме нам Борис Трейгерман, – зазначив Микола Клочко. – Борис Михайлович уже побачив, що область по багатьох напрямках незаслужено забута з боку певних керівників середнього рівня Києва та інвесторів. Тому ми будемо цю ситуацію виправляти. Тим більше, що потенціал у Сумщини досить великий».
Як розповів журналістам новий радник, сьогодні пріоритетним для нього є залучення інвесторів до найцікавіших проектів Сумщини.
«Буквально щойно ми повернулися із зустрічі з інвесторами з Китаю, які підтвердили свою готовність до співпраці, – повідомив він. – Є можливість встановити більш тісні торгівельні та інвестиційні зв’язки з Азербайджаном, іншими країнами».
Борис Трейгерман також розповів, що найближчим часом планує об’їхати райони області, більш детально познайомитися з потенціалом регіону, обговорити з керівниками районів, об’єднаних територіальних громад шляхи розвитку територій, адже саме люді на місцях краще обізнані щодо привабливості та можливостей своїх населених пунктів.

Источник: http://xpress.sumy.ua/news/economy/197018/скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий