Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Прозріли: пенсіонери Глухова вийшли на акцію протесту проти свавілля «хунти Мермішеля» (ВІДЕО)

Прозріли: пенсіонери Глухова вийшли на акцію протесту проти свавілля «хунти Мермішеля» (ВІДЕО)

Пенсіонери Глухова, які у 2015 році активно голосували за кандидата в мери Мішеля Терещенка, вийшли з плакатами «Требуем справедливости!», протестуючи проти звільнення ним начальника управління соціального захисту населення міської ради Лариси Громак.
«Звільнили на підставі анонімки, – обурюються пенсіонери. – Проводять конкурс, за яким тільки одна кандидатура – юрист Пенсійного фонду, і його призначають начальником управління соцзахисту. Це нормально? Не допустили на засідання конкурсної комісії депутатів міськради. Це нормально? Ця хунта Мермішеля вже дістала усіх!»

За їх словами, Лариса Громак – людина на своєму місці, в чому пенсіонери переконалися, неодноразово звертаючись до неї у своїх справах. Юристу мера Мішеля Терещенка Руслану Павленку (на фото), який спробував пояснити позицію міської влади, відверто говорять: «Ви посадили на це місце свого друга». Йому ж нагадали про невиплачену ним й досі компенсацію родині збитого ним насмерть глухівського юнака.
Як стало відомо Xpress, претензії влади м. Глухів до Лариси Громак зводяться до її політичної приналежності до партії «Воля народу».
«Із січня 2016 р. до моменту незаконного звільнення здійснювався постійний тиск з боку секретаря міської ради Олени Демішевої Вона погрожувала Громак відкриттям кримінальної справи, якщо та не вийде з фракції «Воля народу» та не підтримуватиме проекти рішень, підготовлених оточенням міського голови. Після відмови механізм репресій щодо неї був запущений», – повідомляє джерело у Глухівській міськраді.
Під «опалу» підпав і чоловік Лариси Громак, який працював в управлінні соціально-економічного розвитку міської ради: « У секретаря міської ради Демішевої та заступника міського голови Вискуба були претензії до чоловіка Громак з приводу його спілкування з Осьмаковим (колишнім начальником відділу з правової та внутрішньої політики – Xpress), який підтримує “Волю народу”, Йому запропонували звільнитись за згодою сторін. У разі відмови пригрозили реорганізацією управління, в якому він працював, через що постраждають працівники, а йому все рівно відмовлять у працевлаштуванні. Чоловік вимушений був звільнитись».
Колектив управління соцзахисту Глухівської міськради написав скаргу на ім’я міського голови, а також на начальника департаменту соціального захисту Сумської ОДА та уповноваженого з прав людини.щодо незаконного звільнення Громак. Сама ж Лариса Громак звернулася до суду стосовно скасування розпорядження про її звільнення, поновлення на займаній посаді та стягнення заробітної плати за вимушений прогул.
Нагадаємо, що це не єдине звільнення у Глухові через політичні мотиви на підставі анонімок. До цього за ними були звільнені депутат міськради, директор місцевої школи Алла Рябуха та директор Глухівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Віктор Олофінський. Справу щодо звільнення останнього 13 липня також розглядатиме суд.


Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама