Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

З вересня школи прийматимуть на навчання особливих дітей


Інклюзивна освіта. Президент України підписав закон, який передбачає навчання особливих дітей в загальноосвітніх школах.

Саші 7 років. З вересня він збирається до школи. У нього спинальна м’язова атрофія, це генетичне захворювання. Їздить на візочку. Він мешкає поряд з 9 школою, тому батьки вирішили віддати на навчання сина саме сюди.

Втілювати інклюзивну освіту в усіх загальноосвітніх школах мають коштом місцевих бюджетів.
Антоніна Данильченко, начальник управління освіти та науки Сумської міськради, говорить, що в один день замінені пандуси не можуть бути, не тільки в Сумах, а по всій Україні. У кожну школі треба мільярди коштів, щоб створити підіймач тощо.

Людмила Мозгова, аналітик з освіти Асоціації міст України, розповіла, що органи самоврядування мають забезпечити підвезення таких дітей, на візочках, і створити їм умови в навчальних закладах.

Віта Корж, головний спеціаліст управління освіти та науки Сумської міськради, говорить, що за інклюзивною освітою вже декілька років здійснюється навчання учнів в загальноосвітній школі №8 і в НВК №16. В минулому році в НВК №16 за інклюзивною формою навчалося 29 учнів, а в ЗОШ №8 – 4 учні. Хочу зазначити, що навчалися вони за різними програмами.

Источник: UA:СУМИскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама