Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Обережно: Сумщиною гуляє кір!

Обережно: Сумщиною гуляє кір!

Відділ охорони здоров’я попереджає про небезпеку розповсюдження кору.

Наразі захворюваність на кір реєструється у 17 областях. У цьому списку і Сумщина. У Білопільському районі вже зафіксовано п’ять випадків цієї хвороби. Занедужала одна дитина і четверо дорослих, — повідомляє Інфопортал міськради.

Відділ охорони здоров’я Сумської міської ради ще раз наголошує, що для запобігання захворюваності на кір необхідно вакцинувати дітей. Імунопрофілактика проти кору проводиться в один рік, ревакцинація – у шість років.

Усі лікувальні заклади міста забезпечені вакциною. Для проведення імунопрофілактики проти кору батькам необхідно звернутись до свого сімейного лікаря чи педіатра.

Для щеплення в Україні використовується комбінована вакцина для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи виробництва GSK, яку закуповує ЮНІСЕФ за бюджетні кошти.

Нагадаємо, кір – це надзвичайно заразне гостре вірусне захворювання. У випадку зараження, після контакту із хворим до появи перших симптомів проходить від семи до 17 днів. Симптомами кору є висока температура, нежить, кашель, висип, іноді блювання і пронос. Часто ускладнюється пневмонією та може викликати ураження головного мозку.

Специфічного лікування кору не існує. Хворобі можна запобігти лише вакцинацією.

За даними МОЗ України захворюваність на кір стрімко зростає. За перше півріччя 2017 року по Україні зареєстровано 1043 випадків кору, серед них 783 випадки серед дітей, чотири – серед вагітних, два – в оздоровчих закладах. Дві невакциновані дитини померли.

Источник: sumypost.comскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама