Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

В Україні стартувала вступна кампанія у виші

В Україні стартувала вступна кампанія у виші

У середу розпочалася вступна кампанія у вищі навчальні заклади.

Подача документів у виші можлива виключно в електронній формі на сайті ez.osvitavsim.org.ua, передають Українські Новини.

Реєстрація "електронних кабінетів" почалася заздалегідь із 29 червня.

У паперовій формі документи можуть подавати тільки абітурієнти, які мають: спеціальні умови на участь у конкурсі, право на зарахування за квотами, мають розбіжності в прізвищі, імені, по батькові, даті народження, статі або громадянству вступника в документі, що засвідчує особу, і в сертифікаті зовнішнього тестування.

Паперова заява подається особисто в приймальну комісію вишу.

В 2017 році абітурієнти зможуть подати 9 заяв на 4 різні спеціальності за державним замовленням на денну форму навчання в будь-які університети за власним бажанням, а на контрактну форму кількість заяв не обмежена.

Прийом документів на основі повної загальної середньої освіти буде здійснюватися до 18:00 26 липня.

Зокрема, для осіб, що вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів кінцевий строк 20 липня, для осіб, що вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього тестування - 26 липня, для осіб, що вступають на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого фахівця з денної форми навчання - 24 липня.

Проведення творчих конкурсів буде здійснюватися з 17 до 26 липня включно; проведення вступних іспитів - з 21 до 26 липня включно; проведення співбесід - з 21 до 23 липня включно.

Вступні іспити для осіб, що вступають на основі рівня молодшого фахівця на денну форму навчання, буде здійснюватися з 25 липня по 31 липня.

Виші мають опублікувати рейтинговий список рекомендованих до зарахування за кошти державного бюджету не пізніше ніж о 12:00 1 серпня.

Зарахування абітурієнтів на місця держзамовлення будуть здійснюватися до 12:00 7 серпня, для контрактників - до 30 вересня.

З 2017 року до конкурсного балу введено нові коефіцієнти.

Зокрема, регіональний коефіцієнт: 1,0 - для Києва, 1,01 - для Дніпра, Львова, Одеси, Харкова, 1,03 - для Донецької й Луганської областей і переміщених вишів, 1,02 - в інших випадках; галузевий: 1,03 - для заяв з першими пріоритетами на інженерно-технічні й природно-математичні спеціальності, що потребують підтримки; сільський: 1,02 - для осіб, зареєстрованих у сільських населених пунктах, які одержали середню освіту в навчальних установах на території сільських населених пунктів у рік вступу.

Протягом всієї вступної кампанії в Міносвіти будуть працювати консультативні телефонні лінії з питань надходження абітурієнтів у виші.

Лінія доступна за телефонами (044)- 287-89-29, 0800 504 425 і (068)- 951-25-13.

Нагадаємо, списки абітурієнтів, що вступили до вишів будуть оприлюднені 1 серпня.

Источник: Українські Новинискачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама