Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Глухівські школярі побували на екскурсії у відділі поліції

Глухівські школярі побували на екскурсії у відділі поліції

Під час літніх канікул Глухівський відділ поліції гостинно відчинив свої двері школярам одразу п’яти шкіл. На екскурсії у правоохоронців діти познайомитись з щоденною роботою поліцейського, покатались на службовому автомобілі, а також приміряли спецзасоби.

Дітей зустрічав оперативний черговий відділу поліції, який на початку екскурсії познайомив школярів з черговою частиною, куди саме звертається постраждалі зі своїми проблемами. Дітям розповіли про порядок здійснення прийому заяв та повідомлень про злочини чи правопорушення та дії працівників чергової частини.

На власні очі кожен міг побачити, як працюють слідчі, дільничні та інші працівники поліції. Та більш за все хлопців та дівчат цікавила робота кримінальної поліції.

Спілкувався з дітьми Віктор Пітукін, інспектор ювенальної превенції, який розповів на яких автомобілях правоохоронці виїжджають затримувати зловмисників, як працювати зі службовим собакою Ремом, що також служить у поліції та допомагає у розшуку злочинців, який викликав у дітей найбільше захоплення.

Екскурсія продовжилася демонстрацією спеціальних засобів та засобів індивідуального захисту працівника поліції. Причому бойовою екіпіровкою цікавилися не тільки хлопці, а й дівчата, які з радістю приміряли шоломи, бронежилети і робили фото на пам'ять, повідомляє Відділ комунікації поліції в Сумській області.

Источник: Sumy.Todayскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама