Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Суми програли боротьбу за інвестора, який хотів побудувати біогазівий комплекс

Суми програли боротьбу за інвестора, який хотів побудувати біогазівий комплекс

КОМПАНІЯ «ЛНК energy», яка спеціалізується на використанні газу метан для отримання електроенергії, відмовилася вкладати гроші у будівництво біогазового комплексу на полігоні міста Суми у Великому Бобрику.
Після тестування грунту, зясувалося, що фільтрат – джерело газу знаходиться на глибині нижче, ніж 6 метрів через порушення КП «Сумижилкомсервіс» технології експлуатації сміттєзвалища.
« Для того, щоб усунути недоліки з фільтратом, потрібно виділення додаткової земельної ділянки, на якій би побудувалися фільтраційні відстійники, а додаткової земельної ділянки ніхто не дає і тоді ніхто не давав. Тому дівати його просто нікуди», – так прокоментував проблему коментує екс-директор КП «Сумижилкомсервісу» Сергій Ситник.
Крім того, постало питання підведення електроенергії на полігон. ПАТ «Сумиобленерго» запросило за це суму, яка складає майже споловину вартості самого комплексу.
Нагадаємо, що три тижні тому депутат міськради Дмитро Наталуха оптимістично повідомляв: « Саме зараз фахівці компанії ЛНК energy бурять пробні скважини на полігоні ТПВ в с.Великий Бобрик. Ні, це не початок будівництва біогазового комплексу, це ще один маленький крок вперед. Боротьба за інвестора триває».

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама