Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

30 ЛИПНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

30 ЛИПНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

Щороку світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році

Цей день відзначається з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

За період з 1991 року по 2016 рік в Україні за даними Міжнародної організації з міграції від торгівлі людьми постраждало понад 120 000 українців.

Складна економічна ситуація в країні та брак можливостей працевлаштування спонукає значну частину населення до виїзду зі свого регіону, часто за кордон, у пошуках прибуткової діяльності, адже особи у складній економічній ситуації можуть прийняти майже будь-яку пропозицію без обговорення деталей працевлаштування, яку отримують з не перевірених джерел, що часто робить їх легкою здобиччю для торговців людьми.

Роком боротьби проти торгівлі людьми оголосило Міністерство внутрішніх справ України 2017-й рік. За даними правоохоронців, за останні роки кількість таких злочинів помітно зросла. Людей вербують працювати, але замість доброго заробітку вони подекуди опиняються в неволі. За минулий рік понад тисячу українців звернулись по допомогу до Міжнародної організації з міграції. Найбільше українських громадян потрапляють до рабства на території Росії, проте за останні роки втричі побільшало звернень по допомогу із Польщі. В поліції закликають постраждалих звертатися до правоохоронців і обіцяють в окремих випадках навіть звільняти від відповідальності – у разі, якщо постраждалим від торгівлі людьми довелося порушувати закон. Крім того, постраждалі можуть отримати матеріальну допомогу від держави.

Якщо Ви потрапили у ситуацію, коли:

1. Вас позбавляли вільного пересування та спілкування з родиною, відібравши Ваші документи;

2. Вам обіцяли добре оплачувану роботу (за кордоном чи в Україні), утримували оплату чи не заплатили взагалі обіцяних грошей;

3. Вас примушували відробляти не існуючі борги;

4. Вас втягнули у злочинну діяльність шляхом примусу, шантажу або насильства – є підстави вважати, що ви постраждали від злочину торгівлі людьми.

Безкоштовну консультацію з питань протидії торгівлі людьми можна отримати, звернувшись на «гарячу лінію» з питань міграції та протидії торгівлі людьми: 0 800 505 501, (зі стаціонарних телефонів) та «527» (з мобільного для абонентів Київстар, Vodafone UA, Life).

Законодавством України таким особам гарантується комплексна допомога (психологічна, соціально-педагогічна, соціально-медична, юридична, допомога у працевлаштуванні та перекваліфікації, тощо), виходячи з особистих потреб постраждалої особи, в тому числі і одноразова матеріальна виплата.

Отримайте інформацію про можливість встановлення особливого статусу та комплексної допомоги за посиланням:

http://www.soc-zahyst.sm.gov.ua/images/docs/kontakti_dopomoga_new.doc

Контактна інформація посадових осібконсульських та дипломатичних установ України за кордоном, відповідальних за питання протидії торгівлі людьми розміщена за посиланням:

http://www.soc-zahyst.sm.gov.ua/images/docs/kontakt_diplom.pdf

Відеоролики щодо протидії торгівлі людьми можна знайти за посиланнями:

http://www.soc-zahyst.sm.gov.ua/images/docs/trudova_eks.mp4

http://www.soc-zahyst.sm.gov.ua/images/docs/ludina_ne_tovar.avi

http://www.soc-zahyst.sm.gov.ua/images/docs/dityache_jebr.mp4

Пам’ятайте! Володіння інформацією і її усвідомлення допоможе уникнути цієї небезпеки. Будьте пильними!

Источник: Глухівська районна державна адміністраціяскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама