Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Маслянисті плями в криниці. Хто забруднив воду на Сумщині?

Маслянисті плями в криниці. Хто забруднив воду на Сумщині?

Воду, вкриту маслянистими плямами, схожими на технічну речовину, витягли з колодязя місцеві у селі Токарі Сумського району. Її у крениці майже півстоліття переважно брали пенсіонери для власних потреб. Тож хто міг так «насолити» літнім людям та де їм тепер брати воду, з’ясовували шані журналісти.

Без питної води на невизначений час залишилися жителі вулиць Лугової та Шевченка у селі Токарі. Селянам, а це переважно літні люди, щоб попити води доведеться ходити за нею до іншої криниці, яка знаходиться на відстані 8-ми будинків. Їх колодязь, з якого вони практично все життя брали воду, закрили і вивісили оголошення, що вода там забруднена.
Маслянисті плями в криниці. Хто забруднив воду на Сумщині?

Масляні плями невідомого походження, місцеві виявили одного ранку у колодязі. За словами депутата Бездрицької сільської ради Олени Ткачук, 21 липня о 9-тій годині ранку жителі вулиць Лугової та Шевченка написали колективне звернення, що у їх селі невідомі забруднили вуличний колодязь.

Сільська рада про цей випадок терміново повідомила полісменів району. Протягом години на місце прибула оперативна група та представники держслужби надзвичайних ситуацій. Як повідомляють у Сумському районному відділі поліції, зараз за фактом проводиться перевірка.
Маслянисті плями в криниці. Хто забруднив воду на Сумщині?

Староста села Токарі Олена Кендюшенко, розповідає, криниці більше 40-ка років. Вона дуже глибока - 18 метрів (12 метрів до води, 6 метрів – самої води) і досі була діючою.

У минулому році проводили капітальний ремонт цього шахтного колодязя: замінили старі кільця, зробили покрівлю та гарну бетону стежинку. Повністю оновили облаштування криниці, і кому прийшло в голову зробити таку напасть – просто не уявляю. Близько 10-ї години ранку 21 липня колодязь захлорували та закрили.

староста села Токарі Олена Кендюшенко
Працівники Держпродспоживслужби взяли зразок води з цієї криниці та відправили її на експертизу. Поки що результатів досліджень ще немає. Тож, чи можна пити воду з криниці, люди не знають. Поки чекають, коли вода у колодязі відновиться, висувають версій, хто міг би забруднити криницю. На думку місцевих, це могла бути молодь, яка часто свариться з місцевими пенсіонерами, і тому скоріше за все умисно зіпсувати воду.

Источник: СпецКорскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама