Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

На отриманні хабара у 1500 доларів спіймали лікаря Глухівської центральної районної лікарні

На отриманні хабара у 1500 доларів спіймали лікаря Глухівської центральної районної лікарні

Сьогодні, 31 липня, у Глухові прокуратурою Сумської області спільно з Управлінням захисту економіки в Сумській області ДЗЕ Нацполіції України безпосередньо після одержання 1,5 тис. доларів США за вирішення питання щодо працевлаштування було затримано медичного працівникаГлухівської ЦРЛ. Про це повідомила прес-служба обласної прокуратури.
На даний час тривають першочергові слідчі дії, вирішується питання про повідомлення медику про підозру за ч. 3 ст. 368 (вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.
За інформацією Xpress, затриманий медик – заступник головного лікаря Глухівської ЦРЛ Вікторія Лисянська, а 1500 доларів – лише частина хабара у розмірі 3000 доларів. Отримавши їх від фельдшера, який хотів працевлаштуватися в ЦРЛ, вона, , мала передати головному лікарю Віталію Горбасьову (на фото – ліворуч).
Віталій Горбасьов був призначений головним лікарем ЦРЛ у січні 2016 року командою мера Мішеля Терещенка. На нього покладалися надії у реформуванні районної медицини і створенні Глухівського госпітального округу. Одночасно з ним, повідомляє джерело у Глухові, на посаду юриста ЦРЛ був призначений за рекомендацією радника мера Руслана Павленка, колишній співробітник поліції звільнений з її лав після відкриття стосовно нього кримінальної справи.
Серед обласних ЗМІ прізвище Віталія Горбасьова згадувалося у публікації «Вашого шансу» від 09.10. 2016 року у зв’язку із відмовою прокоментувати дії персоналу ЦРЛ, через халатність яких померла пацієнтка: http://www.shans.com.ua/?m=inews&nid=18242
Виникає питання: скільки ж заробляє керівництво районної лікарні, якщо за працевлаштування в ній скромний фельдшер готовий був заплатити 3000 доларів США?

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама