Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

ЕКВАТОР ФУТБОЛЬНОГО ЧЕМПІОНАТУ

ЕКВАТОР ФУТБОЛЬНОГО ЧЕМПІОНАТУ

В передостанній день липня завершилося І коло відкритого чемпіонату Глухівського району з футболу.

В цьому році приймають участь у змаганнях 12 команд. Це команди «Кварцит» с.Баничі, «Мічурінець» с.Шевченкове, «Будівельник» с.Білокопитове, «Дружба» с.Соснівка, «Партизан» с.Студенок, «Чапаєвець» с.Слоут, «Клевень» с.Сваркове, «Чайка – Росток – Холдінг» сел. Шалигине, «ФК «Червоне» сел.Есмань, «ДЮСШ-Велетень» м.Глухів та дві команди Кролевецького району: «Тулиголовець» с.Тулиголове і «Діброва» с.Дубовичі.

Про серйозні наміри у першості своєю грою заявили команди «Росток –Холдінг», «Тулиголовець», «Дружба» та минулорічний чемпіон «Партизан».

Ці команди протягом першого кола по черзі очолювали турнірну таблицю. Лише на фініші команда з Тулиголова закріпилася на проміжному І місці. Другими йдуть футболісти команди «Чайка – Росток – Холдінг», на ІІІ – місці студенчани. За підсумками І кола не втратили шанси на високі місця і команди «Дружба» с.Соснівка та «Діброва» с.Дубовичі.

Друге коло відкритого чемпіонату району з футболу розпочнеться 6 серпня, тож запрошуємо вболівальників підтримати свої команди.

Источник: Глухівська районна державна адміністраціяскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий