Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

З 1 СЕРПНЯ ДІЄ РОЗШИРЕНИЙ ПЕРЕЛІК ЛІКІВ, ЯКІ МОЖНА ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНО АБО З ДОПЛАТОЮ

З 1 СЕРПНЯ ДІЄ РОЗШИРЕНИЙ ПЕРЕЛІК ЛІКІВ, ЯКІ МОЖНА ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНО АБО З ДОПЛАТОЮ

1 серпня набув чинності наказ Міністерства охорони здоров'я України від 28 липня 2017 року № 875, яким оновлено перелік препаратів у програмі "Доступні ліки".

До оновленого реєстру ліків ввійшло 199 препаратів 43 виробників, з яких 21 виробники країн ЄС, 17 – України, 4 – Індії, 1 – Ізраїлю. Нагадаємо, що раніше у програмі брали участь 157 препаратів.
У новому реєстрі стало на 33 позиції більше для пацієнтів, які хворіють на серцево-судинні захворювання, 5 – на діабет ІІ типу, 4 – бронхіальну астму у порівнянні з попередніми місяцями.
Реєстр, зокрема, включає інформацію про торгівельні назви препаратів, діючі речовини, форму випуску, дозування, виробника, роздрібну ціну за упаковку та суму доплати.
Нагадаємо, що урядова програма "Доступні ліки" почала діяти в Україні з квітня 2017 року. Для того щоб взяти участь у програмі, треба звернутися до свого сімейного лікаря, отримати правильно виписаний рецепт та обміняти його на ліки безкоштовно або з незначною доплатою в аптеках, що долучилися до програми.

Источник: "Українське право"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама