Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Прокуратура заявила про пияцтво військових на Новий рік

Прокуратура заявила про пияцтво військових на Новий рік

Правоохоронці готують 10 адмінпротоколів за розпивання алкогольних напоїв на свята.
Співробітники прокуратури під час перевірки виявили у військових частинах та установах у святкові дні випадки вживання алкогольних напоїв військовослужбовцями під час виконанні службових обов'язків. Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

Як повідомляється, правоохоронці інспектували військових з 1 до 3 січня "з метою попередження надзвичайних подій у святкові та вихідні дні".

"На місцях виявлені окремі факти вживання військовослужбовцями алкогольних напоїв під час виконання ними службових обов'язків", - зазначили в прес-службі.

Загалом зібрані матеріали на 10 адміністративних протоколів за розпивання алкогольних напоїв та один протокол - за порушення правил несення прикордонної служби.

У прокуратурі розповіли про один з таких випадків. Під час перевірки одного з військкоматів Сумської області встановили, що офіцер - черговий комісаріату, який ніс службу зі штатною зброєю, перебував у стані сильного алкогольного сп'яніння.

За результатами перевірки офіцера зняли з чергування, наявність вмісту алкоголю в його крові підтверджена документально, він перебуває в камері тимчасового затримання військової служби правопорядку "до повного витвереження".

За інформацією, загалом за 2015 рік військові прокурори склали 369 адміністративних протоколів про скоєння військових адміністративних правопорушень, а командири військових частин - 1669 адмінпротоколів.

Источник: Корреспондентскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама