Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Сезон полювання стартує цієї суботи на Сумщині

Сезон полювання стартує цієї суботи на Сумщині

12 серпня о 18-й годині в угіддях Сумської області розпочинається сезон полювання на пернатих. Про це «СпецКор» дізнався у прес-службі Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Готуватися до початку нового сезону мисливці Сумщини розпочали ще місяць тому. Тепер до суботи планують закінчити останні приготування.

За інформацією відомства, перед тим, як рушати на полювання у мисливця, з собою маю бути необхідні документи: державне посвідчення, контрольна картка обліку добутої дичини та порушень правил полювання, дозвіл на відстріл тварин (ліцензія) та дозвіл на носіння і зберігання зброї. Якщо на полювання йде і мисливська собака, то має бути паспорт на неї.

Категорично забороняється мисливцям полювати на неприбраних полях, де ростуть кукурудза і соняшник, стріляти в зарослях та полювати на дичину, яка знаходиться на поверхні води. Не можна також стріляти стоячи з човна, а сидіти у ньому мисливці мають спиною один до одного.

Полювати на пернату дичину можна буде до 29 жовтня включно у середу, суботу та неділю. У четвер можуть виходити на полювання виключно власники лягавих собак.

Денна норма відстрілу дичини для кожного мисливця становить: 3 гусака, 5 качок, 6 лисок, 10 куликів, 10 голубів, 15 перепілок, 2 норців.

Слідкувати за дотриманням мисливцями правил полювання будуть спеціальні рейдові бригади. Поршника світить чималий штраф.

Незаконний видобуток лебедя обійдеться браконьєрові в 4000 грн. за одну голову, гусака і фазана – в 2 тис. грн. За качку, перепела та голуба доведеться викласти по 1 тис. грн. В додаток штрафи за порушення правил, розмір яких коливається від 102 грн. до 1 020 грн.

Источник: СпецКорскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама