Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Сьогодні вночі Сумщину накриє зоряний дощ – до 20 «падаючих зірок» на годину

Сьогодні вночі Сумщину накриє зоряний дощ – до 20 «падаючих зірок» на годину

У ніч з 12 на 13 серпня на території України спостерігатиметься так званий зоряний дощ – метеорний потік Персеїди. Він розпочнеться приблизно із 22.00 і триватиме до світанку. Протягом години можна буде спостерігати до 10-20 «падаючих зірок».
«Зоряний дощ» треба шукати в північно-східній частині небосхилу, високо над горизонтом, в декількох градусах на південь від сузір’я Кассіопеї. Щоб не пропустити це захоплююче природне явище, астрономи радять «захопити» очима як-можна більший шматок неба. Найкраще вийти на вулицю і посидіти в темряві мінімум півгодини. За цей час очі адаптуються до темряви і ви зможете розглянути метеорний потік.
Однак є і певні нюанси. Зокрема, для спостережень цього року може стати перешкодою місячне світло. Але максимально яскраві метеорити все ж вийде якісно розглянути
Довідково. «Падаючі зірки» – невеликі частинки міжпланетної речовини, розмірами від піщинок до горошин. Вони входять у земну атмосферу на швидкості близько 60 кілометрів на секунду, і згораючи, залишають красивий яскравий слід. Персеїди є одними з найкрасивіших і відомих метеорних дощів. Цей потік виникає, коли Земля входить в хмару пилу від хвоста комети Свіфта – Туттля. Назвою своєю зорепад зобов’язаний сузір’ю Персея, звідки і вилітають «падаючі зірки».
Зоряний дощ 2016 року:


Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама