Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Суд зняв з екс-губернатора Юрія Чмиря статус підозрюваного

Суд зняв з екс-губернатора Юрія Чмиря статус підозрюваного

У Зарічному районному суді міста Суми 10 серпня суддя оголосила причини, через які з екс-очільника області та депутата обласної ради Юрія Чмиря зняли статус підозрюваного, повідомив канал UA.Суми. Головне зауваження – прокурор Сумської області Віталій Матвійчук мав особисто вручити процесуальний документ чоловікові – за рангом. Натомість, це робив слідчий прокурор.
«Здійснення вручення підозри Чмирю та роз’яснення його прав прокурор передоручив старшому слідчому прокуратури Погрібняк. Слідчий суддя не може погодитись з такими процесуальними діями прокурора, адже визначено вичерпний перелік суб’єктів які мають право повідомити певній категорії осіб про підозру. Рішення прокурора про підозру підлягає скасуванню, з виключенням відомостей про підозру з ЄРДР», – зачитала текст рішення суддя Зарічного районного суду м. Суми Вікторія Мальована-Когер.
Адвокат Юрія Чмиря Тарас Безпалий: «Скарга, яку я подавав задоволена в повному обсязі, фактично суд визнав що у Чмиря Юрія Павловича немає статусу підозрюваного і фактично визнав незаконні дії прокуратури. Прокуратура каже – ви начебто підробили свій власний паспорт, ну і що сталося? Фактично, у нас нічого не змінилося. Фактично Юрій Павлович хоч до втрати паспорта, хоч після втрати паспорта мав право видавати доручення».
«КПК, який був розроблений ще при Януковичі не досконалий. І там дійсно не виписано категорично, хто має право вручати підозру. Тому, судова практика йде тим шляхом, що вручати повинен той посадовець, який підписав цю підозру. Але, це не позбавляє права органи прокуратури повторно підготувати підозру, і щоб цю підозру вручила особа, яка має відповідні повноваження», – прокоментував ситуацію екс-заступник генерального прокурора України (2014-2015 рр.) Олексій Баганець.

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама