Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

До новостворених директоратів на конкурсній основі оберуть тисячу державних службовців

До новостворених директоратів на конкурсній основі оберуть тисячу державних службовців

Створення директоратів проходить в рамках пілотного проекту з реформи держслужби. Кадрові конкурси у нові підрозділи розпочнуть у вересні.

Про це пише Урядовий портал.

За словами Віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка, у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства вже здійснили функціональний аудит, оцінивши ефективність чинних структурних підрозділів, визначили шляхи їх реорганізації, проекти штатних розписів і нових функціональних обов’язків співробітників.

Зубко також зазначив, що в цьому році буде створено п’ять перших директоратів:

регіонального розвитку;
впровадження політики регіонального розвитку;
місцевого самоврядування;
енергоефективності;
стратегічного планування та європейської інтеграції.
Створення директоратів – другий важливий крок з реформування Міністерства. Раніше в Мінрегіоні ми вже перейшли до проектного менеджменту та стратегічного планування, визначили ключових співробітників, які безпосередньо впроваджують наші реформи – децентралізації, енергоефективності та дерегуляції в будівництві, ввели систему оцінювання за ключовими показниками ефективності. Директорати стануть двигуном адміністративної реформи у відомстві, де працюватимуть реформаторські кадри, — зауважив Геннадій Зубко.

У вересні в межах даної кадрової реформи Кабінету Міністрів України на конкурсній основі оберуть тисячу нових державних службовців

Керівник директорату матиме 70 тисяч гривень заробітної плати, керівник експертної групи – 60 тисяч гривень, і державний експерт, який працює в директораті, в межах 50 тисяч гривень, – повідомив голова Національного агентства з питань держслужби Костянтин Ващенко.

За словами заступниці міністра юстиції Наталії Севостьянової, директорати стануть аналітичними центрами, які формуватимуть нову державну політику і просуватимуть зміни.

Директорати шукають аналітиків, фахівців, які зможуть формувати політику, які можуть знайти проблему, зрозуміти, що в суспільстві відбувається не так, запропонувати вирішення, – пояснила Севостьянова.

Як зазначається у повідомленні, фінансуванням директоратів займатиметься ЄС, який виділить на це 100 мільйонів гривень.

Источник: Lойерскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама