Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

До новостворених директоратів на конкурсній основі оберуть тисячу державних службовців

До новостворених директоратів на конкурсній основі оберуть тисячу державних службовців

Створення директоратів проходить в рамках пілотного проекту з реформи держслужби. Кадрові конкурси у нові підрозділи розпочнуть у вересні.

Про це пише Урядовий портал.

За словами Віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка, у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства вже здійснили функціональний аудит, оцінивши ефективність чинних структурних підрозділів, визначили шляхи їх реорганізації, проекти штатних розписів і нових функціональних обов’язків співробітників.

Зубко також зазначив, що в цьому році буде створено п’ять перших директоратів:

регіонального розвитку;
впровадження політики регіонального розвитку;
місцевого самоврядування;
енергоефективності;
стратегічного планування та європейської інтеграції.
Створення директоратів – другий важливий крок з реформування Міністерства. Раніше в Мінрегіоні ми вже перейшли до проектного менеджменту та стратегічного планування, визначили ключових співробітників, які безпосередньо впроваджують наші реформи – децентралізації, енергоефективності та дерегуляції в будівництві, ввели систему оцінювання за ключовими показниками ефективності. Директорати стануть двигуном адміністративної реформи у відомстві, де працюватимуть реформаторські кадри, — зауважив Геннадій Зубко.

У вересні в межах даної кадрової реформи Кабінету Міністрів України на конкурсній основі оберуть тисячу нових державних службовців

Керівник директорату матиме 70 тисяч гривень заробітної плати, керівник експертної групи – 60 тисяч гривень, і державний експерт, який працює в директораті, в межах 50 тисяч гривень, – повідомив голова Національного агентства з питань держслужби Костянтин Ващенко.

За словами заступниці міністра юстиції Наталії Севостьянової, директорати стануть аналітичними центрами, які формуватимуть нову державну політику і просуватимуть зміни.

Директорати шукають аналітиків, фахівців, які зможуть формувати політику, які можуть знайти проблему, зрозуміти, що в суспільстві відбувається не так, запропонувати вирішення, – пояснила Севостьянова.

Як зазначається у повідомленні, фінансуванням директоратів займатиметься ЄС, який виділить на це 100 мільйонів гривень.

Источник: Lойерскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама