Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Анатолій Річкаль: «Ми вкотре закликаємо владу та міських депутатів Конотопа до взаємопорозуміння»

Анатолій Річкаль: «Ми вкотре закликаємо владу та міських депутатів Конотопа до взаємопорозуміння»

Перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль украй занепокоєний конфліктною ситуацією, що склалася в Конотопі.

«Потрібно терміново провести сесію міської ради і на ній з’ясувати необхідні для життєдіяльності міста питання, - зауважив він. - Слід проголосувати за першочергове, а саме: підготовку освітніх закладів до нового навчального року, надання матеріальної допомоги на лікування та інше».

Аби врегулювати конфліктну ситуацію та сприяти налагодженнню діалогу між конотопським міським головою та депутатами міської ради у місто 28 серпня прибула група у складі першого заступника очільника обласних парламентарів Анатолія Річкаля, народного депутата України Олександра Сугоняки, заступника голови облдержадміністрації Івана Боршоша та громадських активістів.

«Я вкотре закликаю міського голову та депутатський корпус Конотопа сісти за стіл перемовин і працювати задля вирішення проблем громади, а не власних», - наголосив Анатолій Річкаль.

У результаті зустрічі обласних посадовців, міського голови та депутатів було прийнято рішення провести сесію Конотопської міської ради 31 серпня. Як зауважив Анатолій Якович, наразі важливо, щоб обидві сторони конфлікту припинили звинувачувати одне одного та у подальшому утримувалися від взаємних образ.

Нагадаємо, останнє пленарне засідання сесії Конопської міської ради відбулося у лютому. Відтоді жодні стратегічно важливі проблеми міста та його жителів не вирішувались.

Источник: Сумська обласна радаскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама