Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Сумчан позбавили очікуваного на сьогодні політичного «екшена» з переформатування виконкому

Сумчан позбавили очікуваного на сьогодні політичного «екшена» з переформатування виконкому

Розпорядженні міського головиСум терміново перенесено на 13 вересня сесійне засідання міськради, раніше заплановане на сьогодні, 30 серпня. Повідомлення про зміну дати сесії опубліковано на сайті міськради 29 серпня.
Зміну дати Олександр Лисенко у розпорядженні пояснює необхідністю належної підготовки організаційних заходів з нагоди Дня міста та Дня визволення Сум від фашистських загарбників.
Однак опозиція вважає, що справжня причина – проекти рішень, зареєстровані 23 серпня фракціями «БПП «Солідарність», «За Україну!» і «ВО «Свобода», які мають кардинально змінити склад виконкому, сформований переважно з членів партії «Батьківщина». Меру потрібен час, щоб домовитися з фракціями і окремими депутатами про те, щоб ці проекти не набрали голосів при формуванні порядку денного.
Нагадаємо, що перший проект передбачає розпуск міськвиконкому, другий – звіт всіх заступників міського голови, третій –звіт всіх директорів комунальних підприємств, четвертий –звільнення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Степана Пака.

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама