Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

У Шостці партійці та активісти скаржаться, що їх труїть “небезпечне” підприємство

У Шостці партійці та активісти скаржаться, що їх труїть “небезпечне” підприємство

Громадський активіст Шостки Віктор Осипенко закликав жителів міста долучитися до запланованої на 3 вересня акції протесту, щоб «сказати ні хімічному геноциду». Йдеться про діяльність у Шостці підприємства з виготовлення лікарських засобів ПАТ «Фармак».
Активіст також розмістив на своїй сторінці в Facebook звернення до Президента України, підписане керівниками місцевих організацій «Батьківщини», «УКРОПу», «Радикальної партії Ляшка» і громадських організацій, в якому ті скаржаться Петру Порошенку на діяльність компанії «Фармак», викиди її підприємством токсичних речовин. Звернення побудоване на суб’єктивних враженнях підписантів і не містить висновків екологів, зокрема служби, яка здійснює контроль за станом води та атмосфери.
У відповідь «Фармак» оприлюднив свою позицію з даного питання, і називає звинувачення на її адресу «наклепом та провокацією». Компанія повідомляє, що на її виробництві у Шостці встановлені найсучасніші системи очищення води і повітря від провідних європейських виробників.Всі виробничі процеси «Фармак», як в Києві, так і в Шостці, мають міжнародну сертифікацію відповідності європейським стандартам GMP. У 2016 році «Фармак» отримав ліцензію на виробництво АФІ (активні фармацевтичні інгредієнти) в Шостці. З того часу штрафних санкцій від жодної служби компанія не отримувала. «Фармак» запрошує всіх бажаючих відвідати завод з виробництва АФІ в Шостці, щоб особисто переконатися в екологічні безпеці підприємства.
Довідка. «Фармак» – одна з найбільших фармацевтичних компаній України. Із 2010 року є лідером фармацевтичного ринку України. В портфелі компанії 220 продуктових досьє. Щорічно на ринок виводиться до 20 нових препаратів. Продукція експортується в 20 країн світу. Частка ринку України, яку займає «Фармак» серед усіх виробників лікарських засобів, становить 6,5%.

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама