Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Нардеп Медуниця схвильований, сумчани обурені сюжетом на каналі 112.ua

Нардеп Медуниця схвильований, сумчани обурені сюжетом на каналі 112.ua

Cумчани з обуренням обговорюють у Facebook анонімний cюжет «В Сумах пытались сорвать общественные слушания по пересмотру тарифов на электричество и тепло», що вийшов вчора в ефірі телеканалу 112.ua.
Мова в ньому йде про відкриті слухання з питання перегляду ТОВ «Сумитеплоенерго» відпускних тарифів на електроенергію і тепло для Сумської ТЕЦ, що відбулися вчора у готелі «Reikartz». Як ми вже повідомляли, керівництво підприємства і сумчани не знайшли порозуміння.
З точки зору стандартів журналістики сюжет носить явно замовний характер (так звана «джинса»), оскільки слово надано тільки одній з конфліктуючих сторін – директору ТОВ «Сумитеплоенерго» Дмитру Васюніну. Захвилювався з цього приводу навіть нардеп Олег Медуниця. Втім, хвилює його не те, скільки платитимуть сумчани за тепло у новому опалювальному сезоні, а власний імідж. « 112.ua , – звертається нардеп до каналу, – мої виборці висловлюють аргументовані зауваження до матеріалу. Можете втратити репутацію і глядацьку аудіторію в Сумах. Тому мені як частому гостю Ваших ефірів цього не хотілось би».
Представники громади, яким далеко за 40, з подачі автора – «неизвестные молодые люди в спортивной одежде», які «пытались сорвать общественные слушания». У тих, хто не був присутнім на слуханнях, може скластися враження з сюжету, що купка «крикунів» помітингувала і розійшлася, а порядні сумчани залишилися і проголосували «за» запропоновані тепловиками зміни.
Однак все було інакше. Дійсно, після того як громада постановила провести слухання через два тижні у синій залі міськвиконкому, півсотні громадян залишилися. Щоправда, то були працівники «Сумитеплоенерго».
«Та був порядок на слуханнях (ну якщо не враховувати те, що половину залу зайняли зігнані з-під палки працівники СТЕ, а дійсно зацікавлені сумчани туди фізично не змогли потрапити, бо місця не було), – пише сумчанка Анна Горпинич. – Ніхто нікого не бив, не штовхав».
Те, що «Сумитеплоенерго» заплатило за провокацыйний сюжет чималі кошти, а також те, що у коментарі Дмитро Васюнін називає активістів «политиканами», котрі «пытаются заработать на этом мероприятии дивиденды, бонусы», навряд чи, сприятиме подальшому конструктивному діалогу, який він постійно обіцяє громаді.
Переглянути сюжет можна на https://112.ua/obshchestvo/v-sumah-pytalis-sorvat-obshhestvennye-slushaniya-po-peresmotru-tarifov-na-elektrichestvo-i-teplo-408792.html

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама