Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Нардеп Медуниця схвильований, сумчани обурені сюжетом на каналі 112.ua

Нардеп Медуниця схвильований, сумчани обурені сюжетом на каналі 112.ua

Cумчани з обуренням обговорюють у Facebook анонімний cюжет «В Сумах пытались сорвать общественные слушания по пересмотру тарифов на электричество и тепло», що вийшов вчора в ефірі телеканалу 112.ua.
Мова в ньому йде про відкриті слухання з питання перегляду ТОВ «Сумитеплоенерго» відпускних тарифів на електроенергію і тепло для Сумської ТЕЦ, що відбулися вчора у готелі «Reikartz». Як ми вже повідомляли, керівництво підприємства і сумчани не знайшли порозуміння.
З точки зору стандартів журналістики сюжет носить явно замовний характер (так звана «джинса»), оскільки слово надано тільки одній з конфліктуючих сторін – директору ТОВ «Сумитеплоенерго» Дмитру Васюніну. Захвилювався з цього приводу навіть нардеп Олег Медуниця. Втім, хвилює його не те, скільки платитимуть сумчани за тепло у новому опалювальному сезоні, а власний імідж. « 112.ua , – звертається нардеп до каналу, – мої виборці висловлюють аргументовані зауваження до матеріалу. Можете втратити репутацію і глядацьку аудіторію в Сумах. Тому мені як частому гостю Ваших ефірів цього не хотілось би».
Представники громади, яким далеко за 40, з подачі автора – «неизвестные молодые люди в спортивной одежде», які «пытались сорвать общественные слушания». У тих, хто не був присутнім на слуханнях, може скластися враження з сюжету, що купка «крикунів» помітингувала і розійшлася, а порядні сумчани залишилися і проголосували «за» запропоновані тепловиками зміни.
Однак все було інакше. Дійсно, після того як громада постановила провести слухання через два тижні у синій залі міськвиконкому, півсотні громадян залишилися. Щоправда, то були працівники «Сумитеплоенерго».
«Та був порядок на слуханнях (ну якщо не враховувати те, що половину залу зайняли зігнані з-під палки працівники СТЕ, а дійсно зацікавлені сумчани туди фізично не змогли потрапити, бо місця не було), – пише сумчанка Анна Горпинич. – Ніхто нікого не бив, не штовхав».
Те, що «Сумитеплоенерго» заплатило за провокацыйний сюжет чималі кошти, а також те, що у коментарі Дмитро Васюнін називає активістів «политиканами», котрі «пытаются заработать на этом мероприятии дивиденды, бонусы», навряд чи, сприятиме подальшому конструктивному діалогу, який він постійно обіцяє громаді.
Переглянути сюжет можна на https://112.ua/obshchestvo/v-sumah-pytalis-sorvat-obshhestvennye-slushaniya-po-peresmotru-tarifov-na-elektrichestvo-i-teplo-408792.html

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама