Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Пішли і не повернулися два депутати облради з фракції УКРОП

Пішли і не повернулися два депутати облради з фракції УКРОП

Під час сьогоднішньої сесії голова Сумської обласної ради Володимир Токар повідомив про вихід із фракції «Укроп» депутатів Андрія Божка та Андрія Кисіля. В фракції «Укропі», яку очолює директор «Сумиагропромбіржі» Владислав Луговий, тепер залишилися всього три депутати.
Про своє рішення обидва депутати повідомили ще у липні цього року.

«Баллотируясь в депутаты верил, что именно с этой партией смогу помочь людям, так как предвыборная программа партии очень патриотична. Но как выяснилось, добрые дела проще делать, будучи внефракционным депутатом», – так написав про свій вчинок Андрій Кисіль. Андрій Божок пояснив, що його рішення «продиктоване рядом обє’ктивних причин», які унеможливлюють його подальше перебування у даній організації. Тоді ж повідомлялося, що у Сумській обласній раді планується створити нову групу, до якої і мають увійти Кисіль і Божок разом із екс-заступником голови облради Лілією Ричкіною.
Також сьогодні було повідомлено, що новим депутатом облради замість Юрія Яремчука, який склав повноваження у зв’язку із обранням його головою Краснопільської ОТГ, став Андрій Мезенко (наступний за списком «БПП» Солідарність).
На фото: Андрій Божок (ліворуч), Лілія Ричкіна і Андрій Кисіль

Источник: "XPRESS"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама