Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

На Сумщині викрили посадовців міськради, які розтратили понад 6 млн грн. бюджетних коштів

На Сумщині викрили посадовців міськради, які розтратили понад 6 млн грн. бюджетних коштів

Чиновники та представники товариств внесли до офіційних документів фіктивні дані щодо нормативних втрат.
На Сумщині правоохоронці викрили посадовців одного з департаментів міськради та представників товариств, які розтратили понад 6 млн грн. бюджетних коштів. Про це повідомила прес-служба Нацполіції.


«Під час перевірки правоохоронці встановили, що протягом 2014–2015 років посадові особи одного з департаментів міської ради, як розпорядник бюджетних коштів, використали кошти місцевого бюджету на погашення заборгованості, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування… Так, посадовці міськради та представники товариств внесли до офіційних документів фіктивні дані щодо нормативних втрат. На підставі зазначених відомостей здійснено безпідставне перерахування бюджетних коштів на рахунки підприємств», – ідеться в повідомленні.

Як зазначається, таким чином державі завдано збитків на загальну суму понад 6 мільйонів гривень.

На даний час відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Источник: Тиждень.uaскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама