Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Зниклих прикордонників Сумщини знайшли в російській бані?

Зниклих прикордонників Сумщини знайшли в російській бані?

Як ми вже повідомляли, 3 жовтня поблизу села Зноб-Трубчевська на Сумщин зникли двоє прикордонників – капітан, керівник відділу прикордонної служби «Зноб – Новгородське» Сумського прикордонного загону, а також його заступник з оперативно-службової діяльності. Обох нібито вже знайшли, майже як у оповіданні Чехова “Шведський сірник” … у бані.
За інформацією, що отримав сайт «24», автомобіль, який належить заступнику начальника з ОСД було виявлено в 20 метрах від державного кордону. При цьому, за словами джерела, офіцери не вперше перетинали кордон останнього місяця, а цього разу їх затримали на території Росії в місцевій бані.
В свою чергу помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян в ефірі “112 Україна” заявив, що представники російських правоохоронних органів заперечили факт затримання українських прикордонників.
«З ранку на наш усний запит російська прикордонна служба сказала, що вони нікого не затримували на даній ділянці, але за кілька годин з’явилися публікації в їхніх засобах масової інформації, тому зараз намагаємося з’ясувати, чи це наші військові та за яких обставин це відбулося», – сказав Слободян.

Источник: http://xpress.sumy.ua/news/crime/200983/скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама