Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

ПРО НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ У ГЛУХОВІ

Законодавством України визначено такі види соціальних послуг: соціально-побутові, психологічні послуги, соціально-педагогічні, соціально-медичні, соціально-економічні, юридичні, послуги з працевлаштування, інформаційні. При цьому перелік видів послуг є невичерпним і передбачає також інші види.

Отримати соціальні послуги громадяни нашого міста, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, за місцем проживання, або в умовах денного перебування можуть в територіальному центрі соціального обслуговування населення Глухівської міської ради.
У територіальному центрі працює 4 відділення:
- соціальної допомоги вдома, надає одиноким непрацездатним громадянам соціальну послугу догляд вдома, яка складається з таких заходів - купівля і доставка продовольчих і промислових товарів, виконання повсякденних послуг (підготування продуктів для приготування їжі, миття овочів, фруктів і посуду, винесення сміття та ін.), приготування їжі, годування (для ліжко-хворих), прання білизни, прасування білизни, дрібний ремонт одягу, заміна постільної і натільної білизни, прибирання житла тощо. Для громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах, потребують сторонньої допомоги, не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю і мають рідних, які повинні забезпечувати їм догляд надаються платні соціальні послуги.
- організації надання адресної натуральної та грошової допомоги постійно займається виявленням громадян, які потребують натуральної допомоги і забезпечує їх одягом, взуттям та продуктами харчування. При відділенні створено пункт прокату, який надає реабілітаційні засоби потребуючим.
- денного перебування надає послугу соціальної адаптації. На базі відділення діють 8 груп «Здоров’я». У відділенні працює масажний кабінет, обладнана спортивна зала, працює профілактор «Євмінова», створена кімната психологічного розвантаження, де проводяться реабілітаційні процедури: аромотерапія, рефлексотерапія, музикотерапія , арнітотерапія. Можно у відділенні отримати соціально – педагогічну послугу «Університет третього віку».
- відділення соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді надає соціальні послуги сім’ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, учасникам антитерористичної операції та внутрішньо переміщені особам, які потребують соціальної та/або психологічної підтримки, особам, які постраждали від насильства в сім’ї та торгівлі людьми, особам, які відбули покарання у вигляді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, дітям – сиротам і дітям позбавленим батьківського піклування, які потребують соціальної та психологічної адаптації з метою підготовки до самостійного життя, прийомним сім’ям та дитячім будинкам сімейного типу, які потребують соціального супроводження.
Якщо Ви опинилися у складних життєвих обставинах і потребуєте сторонньої допомоги та бажаєте отримувати соціальні послуги звертайтеся до територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради. Наша адреса: м. Глухів, вул. Інститутська,3, тел. 7-05-66.

Источник: Глухівська міська рада скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама