Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Понад 100 тисяч сімей Сумщини хочуть монетизувати зекономлену субсидію

Понад 100 тисяч сімей Сумщини хочуть монетизувати зекономлену субсидію

Загальна сума, що підлягає відшкодуванню, становить 66,4 мільйона гривень

За інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, на Сумщині 113 719 родин зекономили субсидію за минулий опалювальний сезон. Подали заяву на монетизацію субсидії 102 028 домогосподарств. Станом на 2 листопада вже виплатили компенсацію 562 родинам у Великописарівському, Липоводолинсьому та Шосткинському районах на загальну суму 366,6 тисяч гривень.

До слова, компенсацію за економію субсидій отримають 1 мільйон 700 тисяч родин, зазначив Віце-прем’єр-міністр України Павло РОЗЕНКО. Із 1 листопада Міністерство фінансів відкрило фінансування програми монетизації економії субсидій.

Із 1 листопада Мінфін відкрив фінансування програми монетизації економії субсидій. Сподіваюся, що до 15 листопада всі люди, а це 1 мільйон 700 тисяч українських родин, отримають ці «живі» кошти, – сказав він, додавши, що «це буде сума приблизно до 700 гривень».
Відповідне розпорядження Уряду було прийняте у квітні цього року і є першим кроком на шляху до повної монетизації субсидій.

Кошти за економію субсидій надійдуть на банківські рахунки або у відділення пошти заявників. На цю мету у державному бюджеті України передбачено 1,2 мільярда гривень.

Источник: https://tribuna.sumy.ua/news/ponad-100-tysyach-simej-sumshhyny-hochut-monetyzuvaty-zekonomlenu-subsydiyu/скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама