Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Печерський суд виніс рішення на користь Медведчука в цькуванні мера Конотопа

Печерський суд виніс рішення на користь Медведчука в цькуванні мера Конотопа

Печерський районний суд м.Києва зобов\’язав Генеральну прокуратуру України розслідувати напад на представників ворожого Україні і українцям так званого Громадського руху «Український вибір — Право народу», очолюваного Віктором Медведчуком — соратником і кумом російського президента Владіміра Путіна.

Про рішення Печерського суду йдеться у повідомленні руху.

Підлеглих Медведчука обурило те, що 4 липня 2017 року центрі міста Конотопа активісти міста, зокрема з ВО «Свобода» зірвали зібрання прихильників Росії і Путіна.

«Рух „Український вибір — Право народу“ звернулося до суду зі скаргою на бездіяльність Генеральної прокуратури України, і Печерський районний суд м.Києва визнав правоту представників Руху, зобов\’язавши ГПУ внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальні правопорушення», — заявили у Медведчука.

В свою чергу, мер Конотопа Артем Семеніхін на своїй сторінці у Фейсбук повідомив наступне:
Печерський суд виніс рішення на користь Медведчука в цькуванні мера КонотопаИсточник: http://argumentua.com/novosti/pecherskii-sud-vin-s-r-shennya-na-korist-medvedchuka-v-tskuvann-mera-konotopaскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама