Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

ВИКРИТО ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, ЯКА ВИМАГАЛА ТА ОДЕРЖАЛА 1,5 ТИС ДОЛАРІВ

ВИКРИТО ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, ЯКА ВИМАГАЛА ТА ОДЕРЖАЛА 1,5 ТИС ДОЛАРІВ

Прокуратура Хмельниччини спільно з іншими уповноваженими на боротьбу із корупцією органами викрила факт вимагання та одержання заступником голови об’єднаної територіальної громади від мешканки Хмельницького району неправомірної вигоди за вплив на прийняття медико-соціальною експертною комісією рішення про встановлення групи інвалідності безстроково та сприяння у виготовленні необхідних для цього медичних документів.
За процесуального керівництва галузевого відділу прокуратури області, сьогодні, 15 листопада 2017 року, у взаємодії зі співробітниками Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, в результаті проведених негласних слідчих (розшукових) дій, слідчими слідчого управління Головного управління Національної поліції в області задокументовано факт вимагання та одержання частини неправомірної вигоди у сумі 1,2 тис. доларів США. 300 доларів США особа отримала раніше.

Правопорушницю викрито під час одержання частини обумовленої суми «на гарячому» та затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, неправомірно одержані кошти вилучено.

Здійснюється досудове розслідування за вказаним фактом за ч.3 ст.369-2 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди).

Прес-служба прокуратури Хмельницької області інформує: проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів, вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання затриманій особі запобіжного заходу.

Источник: "Українське право"скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама