Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Олександр Стрельченко: «Парамедики – це загроза для країни і знищення «швидкої допомоги»

Олександр Стрельченко: «Парамедики – це загроза для країни і знищення «швидкої допомоги»

Голова обласної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, депутат облради Олександр Стрельченко зазначив, що вже в цьому році в системі швидкої допомоги може початися велика ротація – лікарів і фельдшерів збираються замінювати парамедиками.

«Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі від 26 жовтня 2017 року була скорочена професія «фельдшер медицини невідкладних станів». Лікарів швидкої допомоги тепер замінять парамедики – своєрідна пародія на швидку медичну допомогу. Від нинішніх лікарів вони будуть відрізнятися більш стислою підготовкою, вузькою спеціалізацією і вмінням водити машину. На відміну від фельдшерів вони не мають права ставити діагноз і, тим більше, призначати лікування На думку практикуючих лікарів, подібні нововведення зруйнують систему швидкої допомоги і поставлять під загрозу життя кожного українця», – підкреслив депутат.

Політик каже, що в Сумах через брак медичного персоналу і машин щодоби чергує в два рази менше бригад «швидкої», ніж належить за нормативом. Їх основне завдання – якомога швидше прибути на місце виклику, надати допомогу на найвищому професійному рівні, при необхідності доставити пацієнта в лікарню. А скасування посади фельдшера і введення нової професії «парамедік» сьогодні може привести до можливої зупинки роботи служби екстреної медичної допомоги не тільки на Сумщині, а й у всій Україні.

«Кожен парамедік зобов’язаний мати водійські права, адже водіїв швидких не буде. Ви пам’ятаєте, скільки машин розтрощила нова поліція? А у нас машина швидкої коштує 1,2 млн грн, і ми посадимо водити її парамедика! Ініційоване Міністерством охорони знищення швидкої медичної допомоги в Україні ще раз підтверджує, що «псевдореформа» охорони здоров’я – це чистий популізм, махінація і геноцид власного народу. Це загроза для країни», – резюмував Стрельченко.

Источник: Сумські Дебатискачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама