Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Глухівчанин отримав відзнаку Президента України

Глухівчанин отримав відзнаку Президента України

Майстрові художньої обробки деревини, викладачу ГНПУ ім. О. Довженка Ігорю Білевичу присвоїли звання «Заслужений майстер народної творчості України». Відзнаку глухівчанину надали указом Презедента до Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність. Звістка стала досить неочікуваною і для самого різьбяра.
– Ми з дружиною Світланою готувалися до відкриття виставки «Сіверська іграшка», як дзвонить побратим з Чернігівщини. Каже: вітаю, ти став заслуженим! Для мене це було несподівано, але дуже приємно, – ділиться Ігор Володимирович.
Нагадаємо, І. Білевич відроджує та популяризує сіверське сухе різьблення, використовує також рельєфне та об’ємне. Виготовляє ложки, ковші, таці, скрині, меблі, іграшки. Білевич – член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, постійний учасник виставок, куратор 1-го всеукраїнського симпозіуму художнього різьблення на дереві, Всеукраїнського симпозіуму з лозоплетіння, переможець конкурсу народної іграшки від Державного музею іграшки.
Вітаємо талановитого земляка і бажаємо творчої наснаги. Цікаві розповіді з дитинства народного майстра Ігоря Білевича, секрети майстерності та згадки із зони АТО читайте у наступному номері «Недели».
Аліна Степанова

Источник: Неделяскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама