Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Заставу у 5 млн. грн. за суддю-хабарника вніс член бізнесової «родини» нардепа Молотка

Заставу у 5 млн. грн. за суддю-хабарника вніс член бізнесової «родини» нардепа Молотка

Андрій Комар, відомий як помічник народного депутата від групи «Воля народу» Ігоря Молотка, дав 5 млн. грн. голові Господарського суду Сумської області Олександру Коваленку для внесення застави. Про це йдеться у повідомленні в Єдиному держреєстрі декларацій, повідомляє Харківський антикорупційний центр.
За даними ЗМІ, підприємства з групи Молотка контролюють теплоенергетику Шостки Сумської області. Ці компанії зареєстровані на Комара.
Також цікаво, що у листопаді 2016 року саме госпсуд Сумської області визнав право власності ТОВ «Вант» Лтд, співзасновниками якого є батько Молотка Федір Молоток, Лариса Комар і лондонська фірма «Ескамакс Інвестментс Лімітед», на цегляний будинок відпочинку площею 166 кв.м, який знаходиться у Собицькому лісництві Шосткинського району Сумської області.
Нагадаємо, 1 листопада голову Госпсуду Сумської області Олександра Коваленка затримали співробітники САП, НАБУ і СБУ за підозрою у вимаганні хабара, а саме – квартири у забудовника за нескасування рішення міськради по оренді.
2 листопада Коваленку було оголошено та вручено повідомлення про підозру.
5 листопада за заявою самого Коваленка він був звільнений з адмінпосади голови суду.
7 листопада Вища рада правосуддя надала згоду на утримання судді під вартою. Того ж дня САП і НАБУ звернулися до суду з клопотанням про обрання Коваленку запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, встановивши альтернативу у розмірі 9,5 млн грн застави.
8 листопада суд призначив Коваленку 5 млн грн застави. При цьому на нього було покладено ряд обов’язків, однак без носіння електронного браслету.

Источник: http://xpress.sumy.ua/news/crime/202124/скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий