Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

На Сумщину “увірвався” Саакашвілі

На Сумщину “увірвався” Саакашвілі

Сьогодні, 30 листопада, депутати Конотопської міськради зібралися на сесію. Станом на 10 годину ранку в залі були присутні 36 депутатів. Крім обранців на засідання прийшли громадяни в такій кількості, що місця на всіх не вистачило, навіть з урахуванням того, що для них відвели весь балкон.
Почесне право відкрити засідання надали заступнику голови Сумської облради Анатолію Річкалю, який закликав присутніх правильно розставити пріоритети при розгляді питань і вирішити таки проблему вуличного освітлення. Несподівано другим на трибуну вийшов екс-президент Грузії, лідер «Руху нових сил» Михайло Саакашвілі, який заступився за конотопського мера Артема Семеніхіна та розкритикував обласну та центральну держвладу.
Ось кілька цитат одіозного грузина:
«Не дай Бог, кто-то поднимет руку на самого популярного мэра Украины – Вам мало не покажется… Такого мэра больше нет в Украине».
«…не нужно поддаваться на происки ни областных, ни киевских властей и губернатора-жулика».
Нагадаємо, 17 листопада депутати Конотопської міськради зажадали від мера Артема Семеніхіна скликати на 30 листопада сесію і включити в порядок дня певні питання. Усі спроби мера-свободівця провести засідання сесії міськради раніше цього терміну провалилися.Трансляція сесії – за цим посиланням

Источник: Сумські Дебатискачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама