Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

ДЕЛЕГАЦІЯ ВІД СУМЩИНИ БЕРЕ УЧАСТЬ У ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ ОБ'ЄДНАНИХ ГРОМАД «ІНІЦІАТИВИ, ЩО ЗМІНЮЮТЬ ЖИТТЯ»

ДЕЛЕГАЦІЯ ВІД СУМЩИНИ БЕРЕ УЧАСТЬ У ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ ОБ'ЄДНАНИХ ГРОМАД «ІНІЦІАТИВИ, ЩО ЗМІНЮЮТЬ ЖИТТЯ»


Україна буде успішною країною успішних людей! На цьому наголосив, відкриваючи форум, Президент України Петро ПОРОШЕНКО


«Децентралізація дала вам шанс із слухняних та безправних виконавців і прохачів стати успішними місцевими лідерами, які здатні вирішувати проблеми села, селища, міста. А потім – рухатися на гору і вливати свіжу кров, якої завжди потребує влада, щоб не закостеніти і не відірватися від проблем людей, – говорив Президент України. – Одне із завдань децентралізації – наблизити владу до простої людини. Скоротити відстань і час для вирішення проблем. Президент, Уряд, Верховна Рада налаштовані на ефективну співпрацю з громадами».

А прем’єр-міністр України Володимир ГРОЙСМАН у своєму виступі запропонував підписати великий Меморандум, який стане планом подальших дій в рамках започаткованої 2014 року реформи децентралізації влади в Україні.

«Тепер ми маємо підписати Меморандум з усіма учасниками (реформи децентралізації), представниками місцевого самоврядування. Сформувати чіткій план дій, який буде не просто лозунгами, а зобов’язаннями, – сказав Володимир Гройсман. – Наша кінцева модель – повсюдне місцеве самоврядування із самодостатніми і сильними громадами. Маємо будувати стійку стратегію розвитку держави на основі сильного місцевого самоврядування, центром якого є громадянин і його потреби. На часі – повна включеність в порядок денний реформ в державі, в економічне життя країни та економічне зростання».

Участь у форумі взяла делегація від Сумщини – представники облдержадміністрації, обласної ради, об’єднаних територіальних громад та експерти із впровадження реформ.

«На форумі представники влади, зокрема об’єднаних територіальних громад, діляться власним досвідом розвитку громад, планами на майбутнє. І дуже важливо, що координація цього процесу відбувається на рівні держави, – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Олександр МАРЧЕНКО. – Також важливо, що на форумі будуть панелі, присвячені соціально-економічному розвитку ОТГ, підтримки малого бізнесу на цих територіях. Адже саме ці теми сьогодні актуальні для голів об’єднаних територіальних громад України та Сумщини зокрема».

За його словами, Сумська область – серед флагманів щодо впровадження децентралізації, тож головам ОТГ Сумщини теж є чим поділитися на всеукраїнському рівні.

Источник: Глухівська районна державна адміністраціяскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий