Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

До уваги батьків! В мережі з’явилася нова гра, яка провокує підлітків до суїцидів

До уваги батьків! В мережі з’явилася нова гра, яка провокує підлітків до суїцидів

Так званими кураторами у новій комп’ютерній грі «Красная Сова», створеної за аналогією з сумнозвісним «Синім китом», можуть бути самі різні небезпечні соціальні елементи. Про це заявила суїцидолог Наталія Бугайова, інформує news.eizvestia.com.
«Я не дотримуюся думки, що там якихось, наприклад, один-два типу людей, які просто маніпулюють свідомістю. Це можуть бути однокласники, знайомі, які таким чином хочуть пожартувати над людиною, помститися і т.д. З іншого боку, це можуть бути абсолютно невідомі люди, які таким чином самостверджуються, маніпулюючи життям інших. З третього боку – якісь збоченці, люди з нездоровою психікою, які задовольняють свої протиприродні потреби », – зазначила вона.
Крім того, вважає Наталія, , це може бути відпрацювання методів впливу на суспільство. «Це може бути результат відкатки маніпуляцій свідомістю в інформаційних війнах. Ми цього виключати не можемо. Спочатку гра «Синій кит» виникла в Росії. У них там прийняли закони, які захищають дітей, а у нас з цим складніше», – констатувала суїцидолог.
За її словами, подібний контент також може бути цікавий «ділкам» віртуального простору. «Момент смерті можуть продавати в темних кутках інтернету і скуповують це ті, хто скуповує шокуючий контент», – вважає Бугайова. Також за тією стороною монітора можуть перебувати і терористи.
«Діти можуть отримувати такі завдання, які можуть бути вигідні комусь. Діти йдуть на це, вони в грі, вони бояться, що їх виключать і стають легко доступними для маніпуляції зловмисниками », – підкреслила вона.
І, природно, кураторами подібних ігор можуть бути шахраї, які намагаються отримати інформацію, щоб потім завантажити гроші з картки батьків, впевнена Бугаєва. «Момент смерті можуть продавати в темних кутках інтернету і скуповують це ті, хто скуповує шокуючий контент», – вважає Бугайова.

Источник: http://xpress.sumy.ua/news/society/202649/скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий