Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

До Сум їде Тимошенко

До Сум їде Тимошенко

Як повідомив журналіст Олександр Тахтай, який має власні джерела інформації у столичному політикумі, 17- 18 грудня Суми відвідає лідер партії «ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко:

«17-18 декабря в Сумы приедет Юлия Тимошенко разруливать ситуацию в областном руководстве парт. организации. (Подана заявка). Сразу уточнили, что может не приехать, а сегодня был её заместитель. Всё равно заявка осталась в силе. Уточнили ещё раз – Юля приедет 19 ДЕКАБРЯ».

Що саме має «розрулити» Юлія Тимошенко – не уточнюється, але відомо, що на її адресу було направлено декілька звернень від активістів Сум, в яких голову Сумської обласної організації партії «Батьківщина», мра Сум Олександра Лисенка звинувачували у зговорі з монополістами у сфері теплової енергетики і політиці, яка суперечить офіційно заявленій позиції партії щодо комунальних тарифів, пише xpress.sumy.ua.

Увага! На сайті “Сумські дебати” доступний новий сервіс “оголошення”. Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується.

Источник: Сумські Дебатискачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама