Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Позачергова сесія Сумської міськради відреагувала на дії «Сумигазу» з масового відключення майже 150 будинків в обласному центрі

Позачергова сесія Сумської міськради відреагувала на дії «Сумигазу» з масового відключення майже 150 будинків в обласному центрі

У Сумах щойно завершилася позачергова сесія міськради, скликана через масові відключення «Сумигазом» від блакитного палення житлових будинків і масові протести через це сумчан, які не хочуть, щоб їм встановлювали загальнобудинкові лічильники.
Зараз у Сумах від подачі газу відключено 14 будинків за адресами : вул. СКД, 46, 3 та 3/1,в ул Зеленко, 10, вул. Новомістенська, 37, вул. Заливна, 17 і 19, вул. Супруна, 21, вул Г. Кондратьєва, 134/4 і 144/2, вул. Героїв Крут, 40, вул. Харківська, 23, вул. Интернаціоналістів, 4 и 12.
Є інформація, що відключенню підлягають ще 120 сумських багатоповерхівок.
У прийнятому депутатами рішенні «Про забезпечення захисту прав громадян у зв’язку з припиненнямпостачання природного газу в багатоквартирних будинках на території міста Суми» зазначається…
що «проведення монтажу та здійснення експлуатації загальнобудинкового вузла обліку в багатоквартирних будинках, які перебувають на балансовому обліку в департаменті інфраструктури міста Сумської міської ради, можливо лише при наявності попереднього прийняття відповідного рішення з указаного питання співвласниками багатоквартирних будинків у порядку, передбаченому статтею 10 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку.
Проте, ПАТ «СУМИГАЗ» протягом 2017 року, створюючи соціальну напругу, продовжив практику встановлення загальнобудинкових вузлів обліку в багатоквартирних будинках та підготовку для їх монтажу без згоди співвласників багатоквартирних будинків та з використанням небезпечного способу – відключення від постачання газу без повідомлення співвласників будинків та шляхом відрізання елементів газової мережі”
У проекті рішення пропонується:
Рекомендувати Сумській обласній державної адміністрації, як органу державної виконавчої влади, забезпечити виконання ПАТ «СУМИГАЗ» вимог законодавства щодо забезпечення соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговуваннящодо співвласників (мешканців) багатоквартирних будинків на території міста Суми за адресами : вул. СКД, 46, СКД 3, СКД, 3/1, вул. Зеленко, 10, вул. Новомістенська, 37, вул. Заливна, 17, вул. Заливна, 19, вул. Супруна, 21, вул. Г. Кондратьєва, 134/4, вул. Г. Кондратьєва, 144/2, вул. Героїв Крут, 40, вул. Харківська, 23,вул. Інтернаціоналістів, 4, вул. Інтернаціоналістів, 12.
Створити Загальноміський координаційний штаб при Сумському міському голові, якому доручити виконувати дії, спрямовані на забезпечення взаємодії між органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями з метою недопущення порушення прав мешканців міста Суми у сфері забезпечення природним газом.
Доручити правовому управлінню Сумської міської ради звернутись до правоохоронних органів щодо правомірності дій ПАТ «Сумигаз» з припинення постачання природного газу мешканцям багатоквартирних будинків на території міста Суми.
Сумському міському голові Лисенко О.М. звернутись до профільного комітету Верховної ради України з пропозицією щодо відтермінування строку постачання природного газу за умови його комерційного обліку для населення, що проживає у квартирах та приватних будинках, у яких природний газ використовуєтьсятільки для приготування їжі, з 01 січня 2018 року на 01 січня 2019 року.

Источник: http://xpress.sumy.ua/news/crime/202860/скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама