Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

За торгівлю інформацією судитимуть податківця в Сумах

На лаві підсудних опинився головний ревізор-інспектор Державної податкової інспекції в м. Суми. Він за 26 тисяч гривень намагався продати персональні дані платників податків.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Сумської області.

Стосовно податківця направлено до суду обвинувальний акт. Крім інформації, він ще й намагався продати боєприпаси.

Нагадуємо, 30 серпня 2017 року прокуратурою спільно з Управлінням Служби безпеки України в Сумській області головного державного ревізора-інспектора затримано безпосередньо після одержання ним 26 тис. грн за флеш-носій з конфіденційною інформацією.

Окрім того, стосовно вказаної особи зібрано достатньо доказів того, що він придбав і зберігав без передбаченого законом дозволу 70 патронів калібру 7,62 мм і 16 патронів калібру 9 мм до бойової нарізної вогнепальної зброї. А також задокументовано факт збуту 70-ти патронів калібру 7,62 мм і 47-ми патронів калібру 7,62 мм до нарізної мисливської вогнепальної зброї. Дії обвинуваченого кваліфіковано за статтями: несанкціонований збут інформації з обмеженим доступом, несанкціоноване копіювання інформації, яка оброблюється в комп'ютерах, прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди, незаконне поводження з бойовими припасами.

Довідково: санкція найсуворішої статті передбачає позбавлення волі на строк до семи років.

Источник: СпецКорскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама