Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

В Глухові відбувся турнір з тенісу настілного "Різдвяні баталії"

Про це повідомляється на сторінці ДСЮШ у ФБ. У змаганнях взяли участь юні спортсмеи з міст Глухова, Кролевця, с Мазівка Путивльського району. В запекдій боротьбі серед дівчат 2006 р.н. і молодші перше місце посіла Кіра Левшенюк(Глухів), ІІ - Поліна Сідько ( Кролевець), ІІІ - Вероніка Климець (с. Мазівка). У хлопців цієї ж вікової категорії призові місця вибороли представники Кролевецької ДЮСШ Олександр Колимага, Андрій Павлеко, Дмитро Третяк. Серед старших тенісистів у дічат перемогу здобула Вікторія Ліпунова, на другому місті Марія Єрмакова, третє у Карини Маслової всі призери - вихованці Глухівської ДЮСШ. У старших хлопців золото виборов Сергій Кузьмін (Глухів), срібло - Артем Рябко(Глухів), бронзу - Віталій Желєзняк. Переможці та призери змагань були нагороджені медалями, грамотами та солодощами від Лариси Бушнєвої. Всі учасники турніру отримали Різдаяні смаколики від Олексія Гаврилова. Адміністрація ДЮСШ дякує директора ЗОШ N6 Калиновську І.М. за надання спортивної зали для проведення змагань.

Источник: Неделяскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком