Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

За крок до одужання: Дівчинка з Глухова потребує допомоги (фото)

За крок до одужання: Дівчинка з Глухова потребує допомоги (фото)

У свої чотири роки Марійка Кудояр із Глухова багато чого пережила. Їй видалили злоякісну пухлину в шийному відділі, після чого її паралізувало. Більше року дівчинка проходила лікування.
Зараз дитині набагато краще. Вона проходить реабілітацію у Глухові, їздить на лікування до невропатолога у Шостку. Марійка ще не сидить самостійно, зате почала трішки працювати правою рукою, самотужки перевертається зі спини на живіт.
Батьки вірять, що для того, щоб поставити доню на ноги, потрібен лише час. Однак кожних три місяці Марійку потрібно знову везти до Києва на дороговартісне обстеження: це дозволить не пропустити найперших проявів у разі рецидиву. Батьки дякують усім, хто підтримував дівчинку впродовж важкого лікування та просять допомогти пройти обстеження, на яке просто не вистачає коштів. Хоч рідні зібрали значну частину суми, потрібно ще оплатити транспортування дитини до столиці й назад.
Реквізити для допомоги: карта ПриватБанку 5168757347035562 – мама Кудояр Ірина Анатоліївна, тел.: 0960575207.

Источник: http://debaty.sumy.ua/news/medicine/za-krok-do-oduzhannya-divchynka-z-gluhova-potrebuye-dopomogy-foto/скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама