Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

На зимових канікулах юні глухівчани змагалися у настільному тенісі та шахах

Турнір з настільного тенісу «Різдвяні баталії», що відбувся у нашому місті, приніс для глухівчан одразу кілька перемог та призових місць. Серед дівчат 2006 р.н. і молодше перше місце посіла Кіра Левшенюк(Глухів), ІІ – Поліна Сідько ( Кролевець), ІІІ – Вероніка Климець (Путивль). У хлопців цієї ж вікової категорії призові місця вибороли кролевчани: Олександр Колимага, Андрій Павлеко, Дмитро Третяк. Серед старших тенісистів у дічат усі призові місця вирвали глухівчанки: І місце – Вікторія Ліпунова, ІІ – Марія Єрмакова, ІІІ – у Карини Маслової. У старших хлопців золото та срібло лишилися за глухівськими парубками – Сергієм Кузьміним та Артемом Рябко відповідно, бронзу виборов Віталій Желєзняк.
На базі ЗОШ №2 пройшов шаховий командний новорічний турнір «Найрозумніший». Гра відбувалась у 2 етапи. У першому – команди змагалися у кмітливості, відповідаючи на запитання, у другому – бої проходили за шахівницею. Перше місце зайняла команда під керівництвом Анастасії Кельбас. Друге – команда «Таран», третє – «Карамелька» та «Юні гросмейстери». Кращими на своїх шахівницях стали: Анастасія Кельбас, Максим Шевченко, Еліна Артеменко.
Також у школі мистецтв ім. М. Березовського пройшов 28-й міський командний шаховий турнір серед учнів шкіл «Кубок Алдошина». У змаганнях брали участь 6 команд. Перше місце зайняла команда ЗОШ №6, II місце – ЗОШ №3, III – ЗОШ №2.

Источник: Неделяскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком