Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

СКІЛЬКИ КОШТУЄ УКРАЇНСЬКИЙ НАРДЕП?

СКІЛЬКИ КОШТУЄ УКРАЇНСЬКИЙ НАРДЕП?

Найбільшу недовіру серед українців, за даними опитувань центра Разумкова, має Верховна Рада, майже 90%. Але вона не є якоюсь уявною, віртуальною, а складається з конкретних людей - народних депутатів, які були обрані на останніх парламентських виборах.

Саме тоді, під час виборів, вони обіцяли простим людям - виборцям неймовірну кількість важливих і корисних речей, які зроблять життя пересічного українця довгим, щасливим, заможним та впевненим у майбутньому.

Але, як кажуть у народі, не так сталося, як гадалося. Потрапивши до омріяного парламенту, більшість депутатів почали вирішувати свої власні, подекуди відверто корупційні питання: будувати маєтки, працевлаштовувати «любих друзів» та усіляко заробляти на своїх посадах.

В яку ж суму обходиться українцям Верховна Рада?

Ще в далекому 2013 році газета «Сегодня» провела підрахунок, скільки коштує українцям один депутат. Результат склав 2039 грн. на день, а це і зарплатня, і витрати на помічників, перельоти, компенсація вартості житла та велика кількість інших пільг, передбачених для народних депутатів.

На думку самих же депутатів, їх робота має ключове значення для країни, тому потрібно при розрахунках зарплатні враховувати і так звані корупційні складові, щоб оплата праці була гідною, а парламентар не лобіював чиїсь інтереси.

Для прикладу, в 2016 році сума витрат на діяльність Верховної Ради склала 933 млн. гривень, в 2017 році – вже 1,22 млрд гривень, тобто на 30% більше. І, нарешті, державним бюджетом на 2018 рік передбачено фінансування діяльності Верховної ради в суму майже 1,7 млрд гривень, тобто ще на 40% більше.

І дійсно, якщо подивитися на декларації наших народних депутатів, то можна чітко зрозуміти, що саме вони є носієм суверенітету та єдиним джерелом влади. А не народ, як записано в 5-й статті Конституції України.

Мабуть саме тому утримання одного депутата коштує майже 12 тис. гривень в день для українського народу. За 4 роки сума витрат на одного депутата зросла в 6 разів! А результат від таких витрат для кожного з нас – нульовий.

1,7 мільярда гривень витрат, 423 народних депутатів, 1055 працівників апарату Верховної Ради, 1218 працівників обслуговуючих підприємств, 1692 тільки офіційних помічників народних депутатів – і майже 25 мільйонів громадян, що живуть за межею бідності.

Варто задуматись…


Источник: http://uspishnakraina.com/ua/news/blog/view/skolko-stoit-ukrainskij-nardep.htmlскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама