Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

На Сумщині затримали збоченця, який зґвалтував двох дітей

На Сумщині затримали збоченця, який зґвалтував двох дітей

Сьогодні у Шостці на Сумщині затримано місцевого жителя, 1992 р.н., який у себе вдома зґвалтував двох 15-річних дівчат. Про це повідомив перший заступник голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін.

«Посилення відповідальності за статеві злочини проти дітей та відкритий реєстр педофілів – ці питання є вкрай актуальними та потребують термінового реагування, – вважає він. Раніше Аброськін повідомляв про ще два випадки, які сталися 13 січня цього року.
Вчора В одному із селищ Бердянського району Запорізької області в результаті проведення слідчих дій було затримано місцевого жителя. Попередньо встановлено, що він увечері 13 січня за місцем проживання неприродним способом зґвалтував сина своєї співмешканки – п’ятирічного хлопчика.

У селі Балаклійського району Харківської області затримано місцевого жителя. Попередньо встановлено, що він вдень 13 січня у своїй квартирі намагався неприроднім способом зґвалтувати одинадцятирічну дівчинку.

«Ці збоченці знищують наше майбутнє, – коментує В’ячеслав Аброськін.- Відповідальність за їх дії згідно чинного законодавства настільки гуманна, що дозволяє робити їм це знов. На часі внесення змін щодо посилення відповідальності за статеві злочини проти малолітніх та запровадження відкритого реєстру педофілів. Буду це повторювати та закликати законотворців до тих пір, поки це не станеться. Тільки так захистимо від покидьків наших дітей».

Нагадаємо, що наприкінці минулого року був прийнятий пакет законів проти домашнього насильства, але нардепи не встигли розглянути законопроект про захист дітей від сексуального насильства і сексуальної експлуатації. Очікується, що він буде внесений на порядок денний найближчим часом, можливо, вже на наступному тижні

Источник: http://xpress.sumy.ua/news/crime/203456/скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий