Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

У МЕЖАХ ПЛОЩ ЧОТИРЬОХ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ГЛУХІВСЬКОГО РАЙОНУ, ДЕ ВИЯВЛЕНО ВОГНИЩА АМБРОЗІЇ ПОЛИНОЛИСТОЇ, ЗАПРОВАДЖЕНО КАРАНТИННИЙ РЕЖИМ

У МЕЖАХ ПЛОЩ ЧОТИРЬОХ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ГЛУХІВСЬКОГО РАЙОНУ, ДЕ ВИЯВЛЕНО ВОГНИЩА АМБРОЗІЇ ПОЛИНОЛИСТОЇ, ЗАПРОВАДЖЕНО КАРАНТИННИЙ РЕЖИМ

На території Глухівського району карантинними зонами по амброзії полинолистій є Уздицька, Баницька та Дунаєцька сільські ради – села Вікторове, Уздиця, Баничі та Дунаєць. Загальна площа карантинної зони становить 7,05 га. Протягом останнього року розширення ареалу амброзії полинолистої на території району не було.

Відповідне розпорядження підписав голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО.

«У зв’язку з розширенням карантинних зон з 1325,96 га у 2016 році до1387,12 га у 2017 році внаслідок виявлення нових вогнищ карантинного бур’яну амброзії полинолистої на площі 61,16 га, з метою поліпшення фітосанітарного стану шляхом ефективної її локалізації та ліквідації на території Сумської області, приведення у повну відповідність до норм Закону України «Про карантин рослин»:

1. Запровадити карантинний режим у межах площ населених пунктів на території Сумської області, де виявлено вогнища амброзії полинолистої, згідно із додатком.

2. Затвердити фітосанітарні заходи з локалізації та ліквідації вогнищ амброзії полинолистої на території області, де встановлено карантинний режим», – йдеться у розпорядженні.

Нагадаємо, амброзія полинолиста належить до карантинних бур'янів, які завдають великої шкоди не лише сільському господарству, але й здоров'ю людини. За життєвою стратегією — це рудерал, заселяє сади, городи, узбіччя доріг, залізничні насипи, луки, пасовища, пустирі. Квітковий пилок амброзії шкідливий для людини. У період цвітіння, з середини липня до настання осінніх заморозків, серед населення спостерігається алергійне захворювання амброзійний поліноз. Алергію викликають білки — антигени, які знаходяться в пилку амброзії. Пилок амброзії, потрапляючи у ніс, бронхи, викликає сльозотечу, порушує зір, підвищує температуру тіла, відбувається різке запалення слизових оболонок верхніх дихальних шляхів, що призводить до приступів бронхіальної астми.

Источник: Глухівська районна державна адміністраціяскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама