Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

«УСПІШНА КРАЇНА» ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ В ОБГОВОРЕННІ СТРАТЕГІЙ РОЗВИТКУ ОТГ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

«УСПІШНА КРАЇНА» ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ В ОБГОВОРЕННІ СТРАТЕГІЙ РОЗВИТКУ ОТГ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У понеділок, 15 січня в Сумському підрозділі «Центру розвитку місцевого самоврядування» відбулася презентація стратегій розвитку п’яти ОТГ Сумської області.

Краснопільська, Боромлянська, Миропільська, Миколаївська та Хотіньська об’єднані територіальні громади ще в червні 2017 року розпочали процес розробки своїх планів розвитку на 2018-2020 рр. та презентували їх експертам.

Лідер Сумського осередку політичної партії «Успішна країна» Владислав Котляр відвідав захід та ознайомився з розробленими стратегіями. Реформа децентралізації є однією з основних і такою, що визначить шляхи розвитку сільських територій на найближчі 10 років.

В презентованих стратегіях піднімалися питання створення Центрів надання адміністративних послуг і Центрів безпеки, збереження закладів освіти та культури, розбудова інфраструктури, реалізація культурних проектів та багато іншого. В цілому всі вони мали однакову структуру та форму, що викликано єдиним запропонованим шаблоном їх розвитку.

На жаль, з п’яти голів ОТГ, що були присутні та презентували свої стратегії, лише голова Хотінської громади чітко розуміє, що реалізація будь-яких соціальних проектів неможлива без економічної основи, без розвитку підприємництва та створення нових робочих місць.

В стратегіях відсутні очікувані точки зростання економіки, не визначені джерела фінансування реалізації стратегій, самі стратегії не пов’язані з бюджетами на 2018 рік та загальнообласною стратегією розвитку. Немає розуміння напрямків розвитку депресивних територій та сел.

«Розробка стратегій розвитку повинна була відбуватися до безпосереднього об’єднання громад. Кінцева мета створення будь-якої ОТГ – це розвиток території та вивід її на новий, кращий соціально-економічний рівень. І це завдання влада повністю провалила.

Добровільне об’єднання громад перетворилося на примусове створення нових адміністративних структур, які мають великі ризики збанкрутувати та суттєво погіршити життя власних громадян. Ситуація вже зараз виходить з під контролю та ризикує перетворитися на колапс, особливо перед наступними виборами», - підкреслив Владислав Котляр.

Партія Олександра Клименка виступає за політичну та правову відповідальність влади. Так звані «реформи», які знищують цілі галузі, ставлять українців на межу бідності. Сільські території втрачають останній шанс на розвиток та гідне життя. Ми виступаємо за припинення популістських реформ та створення реальних механізмів розвитку економіки.


Источник: https://uspishnakraina.com/ua/news/view/uspisna-kraina-prinala-ucastie-v-obsuzdenii-strategii-razvitia-otg-sumskoj-oblasti.htmlскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама